slide-10-2.jpg

Прийом учнів на навчання

Станом на 01.09.2021 р.

          Відповідно до ст.26, 55 Закону України “Про освіту”, ст. 38 Закону  України  “Про загальну середню освіту” та Порядку зарахування, відрахування та переведення  учнів до  державних та  комунальних закладів освіти для здобуття повної  загальної середньої освіти, затвердженого наказом  МОН України від 16.04.2018 № 367, наказів Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради   ”Про зарахування учнів до десятого класу”  на підставі наданих документів  зараховані на навчання до ліцею  107 здобувачів освіти.

До уваги   учнів та їх батьків !

Враховуючи терміни видачі документів про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів в 2021 року, та з метою організації набору учнів у 10-ті класи

до Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради для здобуття профільної середньої освіти   за денною та вечірньою формою навчання

на 2021/2022 навчальний рік,

 

надаємо новий

Графік набору учнів

у 10-ті класи до Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради для здобуття профільної середньої освіти за денною та вечірньою формою навчання

на 2021/2022 навчальний рік

         

Шановні учні 9-х класів та їх батьки!

Запрошуємо на навчання в 10 класи Хортицького академічного ліцею.

 

Зарахування буде відбуватися відповідно до:

*    Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН України від 16. 04. 2018 №367;

*  Порядку вступу до Хортицького академічного ліцею Запорізької міської ради, затвердженого​ наказом   від 26.03.2021 № 14р.

Заява одного з батьків дитини, поданої особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника,  про зарахування до Хортицького академічного ліцею подаються з 15 травня 2021р. до 15 червня 2021 р. включно.

До заяви додаються:

       1) копія свідоцтва про народження дитини ( оригінал документа   

           пред’являється);

       2) оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о;

       3) оригінал документа про освіту (за наявності).

 

Усі документи подаються особисто батьками із дотриманням усіх заходів безпеки під час карантину.

Конкурс проводитися не буде, бо кількість поданих заяв про зарахування не перевищить загальної кількості місць у класах ліцею.

Дякуємо Вам за своєчасне звернення і просимо передати цю інформацію іншим батькам, чиї діти закінчують 9 клас. Ми очікуємо Вас в Хортицькому академічному ліцеї і сподіваємося на плідну співпрацю.

З повагою адміністрація

Хортицького академічного ліцею

Зразок заяви  та довідки

Порядок вступу до Хортицького академічного ліцею 

зразок довідки.jpg

Натисніть для  перегляду  та завантаження

Screenshot_2.jpg
  • Facebook
  • YouTube

         Основними формами здобуття базової середньої освіти та профільної середньої освіти у Хортицькому ліцеї є  інституційна  (очна (денна, вечірня),  заочна, дистанційна, мережева) та індивідуальна форми (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).

 

       Зарахування учнів до Хортицького ліцею для здобуття базової середньої освіти (5-9 класи) та профільної середньої освіти (10-11 класи) здійснюється відповідно до Наказу МОН від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
         

       Викладання в закладі ведеться українською  мовою.

       Територія обслуговування за Хортицьким академічним ліцеєм не закріплена